BD (Becton, Dickinson and Company) Technikus-Formuláció és Kiszerelés in Kornye, Hungary

Job Description Summary

A munkakör fő célja:

A formuláló és kiszerelő technikus felel a BD Biosciences tatabányai telephelyén gyártott reagensek és monoklonális antitestek stabilitásának és koncentrációjának helyes végső beállításáért, és a végtermék letöltésért, kiszerelésért. A munkakör része a berendezések és laboreszközök kezelése, kalibrálása és ellenőrzése, kivizsgálások levezénylése és eszkalálása, fejlesztési javaslatok benyújtása, és fejlesztési, egyszerűsítési projektekben való részvétel.

Job Description

Elsődleges feladatok és felelősségek:

A következő folyamatokban való jártasság:

•Termelési ütemterv ellenőrzése, működtetése•Kimérések precíz kivitelezése és dokumentálása, számítások valamint átváltások pontos elvégzése•Termelési dokumentáció és folyamatok és a gyártáshoz szükséges eszközök és körülmények ellenőrzése és biztosítása•Termelő berendezések, és kiméréshez használt laboreszközök helyes és körültekintő működtetése, ellenőrzése•Új munkatársak betanítása, és konstruktív segítése a mielőbbi sikeres munkába állás során•Anyagmennyiségek pontos és gyors könyelése SAP-ban•Termék tisztaságát, és minőségét mindenek előtt szem előtt tartó helyes munkavégzési gyakorlat kialakítása, fenntartása.

A biztonságos munkakörnyezet megteremtésében és fenntartásában való aktív részvétel. A biztonsági előírások betartása, és a környezettudatosságot és biztonságos munkavégzést támogató vállalati szintű programokban való aktív részvétel.

Elvárt képzettség ( Tudás, készségek , képességek )

Egészségügyi, biológiai, vegyipari irányultságú középfokú végzettség, labortapasztalat.

Megbízható számítógépes felhasználói ismeretek (MS Word, Excel)

Precíz, megbízató, önállóan dolgozni képes személyiség, aki képes átlátni komplex folyamatokat, és erős matematikai készséggel rendelkezik (átváltások, koncentrációszámítás).

Primary Work Location

HUN Kornye - Uveggyar

Additional Locations

Work Shift

BD is a leading global medical technology company that creates medical technology, devices and laboratory equipment for a variety of needs across the healthcare continuum. At BD, we are looking for candidates who possess passion, innovative solutions and a commitment to our one mission of improving access to groundbreaking medical and biotechnology services for people near and far, delivering state-of-the-art technology and cutting-edge research in the battle to fight and cure infectious diseases. With a global reach that extends across 50 countries worldwide, our network of professionals collaborates on effective measures to deliver enhanced patient quality such as lower health care delivery costs, improved health care and safety, and expanded health care for all. Join our company and see how you can become a part of one global mission to make a difference in human health.